Fark Otomotiv

galeri

Firma Hakkında

Otomotiv sektöründe Karhan otomotiv ünvanıyla 26 yıllık başarılı geçmişiyle hizmet sektöründe bölgesel lider olma hızıyla hareket etmektedir. Otomotiv alanında hep ilklerin öncüsü olup kurumsal firma anlayışıyla kendini sürekli yenileyerek en son teknolojilerin takipçisi olmuştur.1994 yılında Nissan yetkili servisliğini alarak kısa süre içerisinde Güneydoğu Anadolu bölgesinin pilot servisi seçilmiştir.

1997 yılında Nissan firmasının düzenlemiş olduğu Türkiye’nin en iyi teknisyenini seçme yarışmasında Karhan otomotivin sahibi olan Ergün KARHAN Türkiye birinciliğini alarak altın madalyayla ödüllendirilmiştir.

Yine aynı yıl Dünyanın en iyi teknisyenini seçme yarışmasında Hollanda’nın Amsterdam kentinde tüm teknisyenler arasında dördüncülüğü hak etmiştir.

Karhan otomotiv müşterilerin daha uygun servis hizmeti verebilmek amacıyla 2000 yılında Nissan yetkili servisliğini bırakarak özel servis olarak yine yetkili servis anlayışıyla hizmetine devam etmektedir.

Sektörde liderliğini ve kalıcılığı, müşteri odaklılık ve yaratıcılık ilkesiyle şuan da her türlü markaya hizmet veren Karhan otomotiv artan işlem hacmi dolayısıyla 19.05.2010 tarihte FARK OTOMOTİV adı altında 3000 m2 kapalı alana sahip en son teknolojik cihazlar ve ekipmanlarla Türkiye’nin en büyük özel servislerinden biri olan firmamız hizmetlerine ilk günkü tutku ve heyecanla devam etmektedir.

Servis kökenli bir firma olarak insanlara karşı olan sorumluluklarımızın farkında olup otomotiv sektöründe önemli bir boşluğu doldurduğuna inanan FARK OTOMOTİV bundan böyle geldiği yerin önemini bilerek hizmetlerine büyük bir titizlik ve kararlılıkla devam edecektir. 

 

bilenbirigelsin.com

 

Firma Bilgileri

Paylaş
WhatsApp İletişim
Powered by