Hakkımızda

Bilen Biri Gelsin

2017 yılından bu yana hizmet vermekte olan bilenbirigelsin.com, temel amacı lokal bazlı çalışan işletme ve ustaları Türkiye genelinde tek çatı altında toplamaktır. Bu amaçla kendisini dijital mecrada tanıtmak isteyen işletme ve kişilerin internet dünyasında kolayca bulunmasını ve kendilerine iş/müşteri bulmalarını kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmalar;
Konum, telefon numarası ve faaliyet alanlarını kolayca sitemizde yayınlayabilmektedirler. Üye işyerlerinden herhangi bir ücret talep edilmez. Bu vesileyle firmalar sadece bulunduğu lokasyonda, fiziki müşterilere hitap ederken sitemizin her geçen gün artan trafiği sayesinde kendilerini ücretsiz bir şekilde tanıtma olanağı ve dijital ortamda kenilerine yeni müşteri kazandırmayı amaçlamaktayız.

Ustalar;
Belirli bir kurum çatısı altında hizmet veren ve/veya kişisel olarak kendilerini tanıtma, iş edinmek isteyen kişilere niteliklerini tanıtma ve bu niteliklere ihtiyaç duyan kişilere ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Herhangi bir ustanın günümüz teknolojisinde mesleki yetkinliğini tanıtma olanağı düşük olan dijital dünyada bilenbirigelsin.com olarak ihtiyaç duyulan her meslek erbabının sitemize giren ziyaretçilerin en yetkin kişilere ulaşmasını arzuluyor ve bunun için her geçen gün daha iyi bir hizmet politikası geliştirme tutumunu taşıyoruz.

Gold Üyelik Hizmetimiz;
Sitemizin düzenli olarak yaptığı reklam çalışması giderleri kapsamında, Gold Üye Firmalara arama motorları ve bilenbirigelsin.com sitesi içerisinde faaliyet gösterdikleri işle ilgili herhangi bir arama yapıldığında üst sıralara taşınması ve faaliyetlerini en verimli şekilde tanıtma fırsatı sunmaktayız.

Müşterilerimiz;
İnternetin karmaşık ve bilgi kirliliğinin en yüksek olduğu bir çağda en şeffaf, en kaliteli mal ve/veya hizmeti sunma politikasını izlemekteyiz. Bir müşterinin ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücü ve/veya hizmeti ücretsiz bir şekilde almasını sağlamak temel misyonumuzdur. Bu amaçla müşterilerimizin firma veya ustalarla ilgili yaptığı geri dönüşleri hassasiyetle inceleyip değerlendirerek daha kaliteli mal ve/veya hizmet alması için yönlendirmelerde bulunma gayreti içerisindeyiz.

WhatsApp İletişim
Powered by