Kıratlı Oto Anahtarcı

galeri

Firma Hakkında

Her türlü hasarsız araç kapısı açma işlemleri, araç kilit hizmeti, kapı kilitçi, acil yol yardımı hizmeti, yerinde ve zamanında servis hizmetleri kontak – oto anahtar arızası gibi sorunları sizlere sunduğumuz günlük işlemlerimizdir. Gaziantep Kıratlı oto anahtarı Araç oto kamyon taksi kamyonet kontak anahtar arızası hizmeti ve araç akü bitimi problemlerinde mal sahipleri araçlarının kapılarını açamazlar kapılar otomatik kilitlendiği için araç çilingir hizmeti ihtiyaç duyulur. Bunları göz önüne alarak Gaziantep yetkili çilingir servisi mobil araçlarımız ile ilçeleri mahalle ve semtlerinde otomabil hasarsız araç kapısı açma hizmeti 24 saat vermekteyiz…

Oto Çilingiri

Yenilenen teknolojiyle immobilizer oto anahtar ve kumanda kopyalama servisi vermekteyiz. Profesyonel olarak verdiğimiz oto anahtarcı servisinde hedefimiz Türkiye‘de bilinen bir marka haline gelebilmek. 1999 dan bu yana hizmet vermekte olan Kıratlı oto anahtar servisi, ithal edilen orjinal oto anahtarlarına oto kumanda kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir.

Makine parkurumuz da yer alan oto anahtar makineleriyle yedek oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimize çipli oto anahtarı ve immobilizer oto anahtarı kopyalama hizmetleride verilmektedir. İmmobilizer oto kumanda hizmetinde deneyimli anahtarcı ustaları ve profesyonel oto anahtarcı makineleriyle çalışmaktadır firmamız. Oto çilingir hizmeti alan müşterilerimizin oto anahtar veya oto kumanda ihtiyacını karşılamak amacıyla tam donanımlı araç ve mağaza satışlarımızka müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmaya devam etmekteyiz.

Aracın kapısı açılırken kilide ya da kapıya da zarar verilmemesi gerekiyor. Bu nedenle de seçilecek firma önemli oluyor. Kıratlı Oto Anahtar bu işlemleri modern ekipmanlarla ve aracın hiçbir bölgesine zarar vermeden yapıyor. Bu yüzden hizmet bölgesinde bulunan birçok kişi bu sıkıntılarda firmayı özellikle tercih ediyor.

Özellikle yetkili belge dahilinde bu konuda eğitim almış profesyonel bir kadro bünyesinde sizleri en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız. Mobil hizmeti kapsamında verdiğiniz adrese kısa süre içerisinde ulaşarak, kilitlerinizdeki problemi hızlı bir şekilde çözüyor; çilingir hizmeti konusunda sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Üstelik sadece çilingir desteği değil, aynı zamanda onların ve bakım hizmetleri ile birlikte ayarı istenilen düzeyde olmayan kilitleri için çalışmalarda gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca anahtar kopyalama hizmeti, kilit değişimi gibi daha birçok değişik seçenek dahilinde çilingir hizmeti için bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Güvenli bir kapı kilit sistemi istiyorsanız kaliteli markaları kullanmaya özen göstermelisiniz. Bunların en başında Kale, Mult-lock, İto, Yuma, Yale ve Daf kilit ve anahtar markaları gelmektedir. Kilitli kapıları açma işlemi titizlik ve incelik gerektirir ve usta ellere bırakılması gerekir.

 

bilenbirigelsin.com

 

Firma Bilgileri

  • AdresFatih Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı Nukhet Celal Ersoy Caddesi No1/b, Şehitkamil, 27100
  • Telefon0553 367 35 30

Firma Konumu

Paylaş
WhatsApp İletişim
Powered by