Tekno Ofis

galeri

Firma Hakkında

Şirketimiz 2003 yılında Teknoofis Otomasyon Limited Şirketi adı altında Sayın Genel Müdür Mehmet Çakır ve kadrosu ile birlikte sektöre adım atmıştır.

Ricoh Grubu markası olan Nashuatec Bayisi olarak başladığımız yolculuğumuzda; 2014 Nisan ayından itibaren Ricoh markasının Ankara Bölge bayiliğini alarak ve marka yelpazemize Brother, HP ürünlerimizide ekleyerek devam etmekteyiz.

Sizler sayesinde deneyimli ekibimizle birlikte renkli ve siyah beyaz fotokopi, faks, yazıcı, tarayıcı gibi çok fonksiyonlu cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Temsil ettiğimiz değerli markalarla kurumlarımıza ve de firmalarımıza döküman yönetimi ve akışlarını sağlayabilmek amacıyla sizlere yönelik çözümler sunmaktayız.

Vizyonumuz
Gelişmiş teknolojik ürün yelpazesi ve kaliteli teknik servisimiz ile bayilerimizin ve müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

Misyonumuz
Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile Bayilerimize ve müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, sirketimiz ve bayilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulatmaktır.

 

bilenbirigelsin.com

 

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş
WhatsApp İletişim
Powered by